O nás

Společnost PRETIA e.a. (Pretia elegantia anima - "hodnota krásy duše") vznikla v roce 1999 a nabízí služby v oblasti vzdělávání a poradenství zaměřené na rozvoj jednotlivců i firem.

Cílem je odhalit ve Vás a rozvinout nové schopnosti a přístupy s tím, že nejenom budete dosahovat lepších výsledků, ale také Vám vše přijde jednodušší a zábavnější. Každý z nás má v sobě mnoho dosud nerozvinutého potenciálu. Pokud budete vědět jak, naučíte se dát prostor a důvěru svému instinktu, budete mnohem spokojenější a více sami sebou.

„Poznej sám sebe“ a „být sám sebou“ je základ pro poznání jednoduchosti a hry jak v osobním, tak pracovním životě. Více porozumíte svým spolupracovníkům, partnerovi i ostatním lidem okolo vás.

Odhalujeme osobní bariéry a jejich odstranění tak, aby se přirozenost stala Vaší součástí a aby Vaše tvořivost a práce nabrala ten správný směr.

Komunikace, umění prezentovat, umění řídit a vést, schopnost úspěšně vyjednávat - to jsou dovednosti, jejichž zvládnutí je v současném obchodním světě nutným předpokladem úspěchu. Navíc Vám nabízíme i poradenství v oblasti image, což nejen zpříjemní Váš vnitřní pocit na jakékoliv společenské i obchodní akci, ale může i značně zvýšit Vaše charisma.

Váš osobní život i podnikání mohou být takové, jakými je chcete mít.

Budou takové, jakými budete Vy sami.