Speciální projekty:

Individuální konzultace osobního rozvoje

Chcete více porozumět sami sobě, svému jednání a svým reakcím? Připadá Vám, že máte cíl na dosah a přitom se nemůžete hnout z místa? Cítíte v sobě skrytý potenciál, ale nevíte, jak tyto schopnosti probudit? Nedaří se Vám přijmout nové poznatky a přirozeně je umět použít?

Věřte, že vše je jen ve Vás… To, co se kolem Vás odehrává je jen pouhým odrazem Vašeho myšlení, strachu, nedůvěry… Při individuální konzultaci odhalujeme osobní bariéry a odstraňujeme je tak, aby se přirozenost stala Vaší součástí, aby Vaše tvořivost a práce nabrala ten správný směr. Klíčem je poznání jednoduchosti a hry jak v osobním, tak pracovním životě… Pokud začnete být více sami sebou, i Vaše podnikání i další činnosti budou takové, jakými je chcete mít. Budou takové, jakými budete Vy sami.

„Nikdo není dokonalý, ale každý je výjimečný v určitém oboru" – jen o tom neví nebo si nevěří.

Pozn.
Individuální konzultace může být zařazena i do všech skupinových kurzů. Je k dispozici účastníkovi kurzu na téma kurzu a na případný problém, který je s tímto tématem spojen. Individuální konzultace provádíme i z toho důvodu, že účastníci mohou mít v dané situaci stejný problém, ale každý člověk je jiný. Základ problému se tedy může skrývat někde jinde než u druhého. Potřebuje proto jinou, tu správnou odpověď, která je jen pro něj.
Např. v rámci individuálních konzultací u stress managementu Vám pomůžeme zbavit se vnitřního stresu, který nemusí souviset s pracovní činností, ale přitom může mít dopad na práci i na pracovní kolektiv.