O NÁS

Společnost PRETIA e.a. (Pretia elegantia anima - "hodnota krásy duše") vznikla v roce 1999 a nabízí služby v oblasti vzdělávání a poradenství zaměřené na rozvoj jednotlivců i firem. Další specializovaná sekce společnosti poskytuje služby v oblasti modelingu a nabízí kompletní zajištění promo akcí.

Za základ svého podnikání považuje PRETIA dlouhodobou spolupráci a přímou vazbu na výsledky. Cílem je odhalit ve Vás a rozvinout nové schopnosti a přístupy s tím, že nejenom budete dosahovat lepších výsledků, ale také Vám vše přijde jednodušší a zábavnější. Každý z nás má v sobě mnoho dosud nerozvinutého potenciálu. Pokud budete vědět JAK, naučíte se dát prostor a důvěru svému instinktu, budete mnohem spokojenější a více sami sebou.

Efektivní komunikace, přesvědčivá prezentace, umění řídit a vést, schopnost úspěšně vyjednávat - to jsou základní dovednosti, jejichž zvládnutí je v současném obchodním světě nutným předpokladem úspěchu.

Pro začínající a střední podniky nabízíme poradenství v otázkách strategie a zaměření na zákazníka. Na základě těchto konzultací navrhneme strategii a cíle společnosti, požadavky na jednotlivé pozice a zorganizujeme výběrové řízení. Nabízíme naše zkušenosti a cit pro výběr těch správných lidí.

Můžete využít poradenství v oblasti image, což nejen zpříjemní Váš vnitřní pocit na jakékoliv společenské i obchodní akci, ale může i značně zvýšit Vaši osobní přitažlivost a charisma.

Veškeré služby společnosti PRETIA jsou poskytovány odborníky, kteří mají nejen teoretickou znalost, ale i nezanedbatelné praktické zkušenosti. Budeme s Vámi řešit situace, kterými jsme si sami prošli a důvěrně je známe z různých pohledů.

Vaše podnikání i další činnosti mohou být takové, jakými je chcete mít.

Budou takové, jakými budete Vy sami